Våra medarbetare

Göteborg

Huvudkontor – Storatorpsvägen 3


Johan Berggren

Johan Berggren

CEO – Sport & Wealth Manager
Direct: +46 31 733 34 92
E-mail: johan.berggren@foffamily.se


Christian Larsson

Christian Larsson

Senior Asset Manager 
Direct: +46 31 733 34 95
E-mail: christian.larsson@foffamily.se


Titti Stakkestad

Titti Stakkestad

Business Manager – Home – Exzter
Direct: +46 31 733 34 97
E-mail:
 titti.stakketad@foffamily.se

Stefan Landberg

Stefan Landberg

Sport & Wealth Manager
Direct: +46 31 733 34 99
E-mail: stefan.landberg@foffamily.se


namnlost

Hans Segerberg

Senior Wealth Manager
Direct:+46 70 788 58 16
E-mail: hans.segerberg@foffamily.se

namnlost

Pierre Wijk

Sport & Business Development
Direct:+46 70 390 22 08
E-mail: pierre.wijk@foffamily.se

Ludde Järpmyr

Sport & Asset Manager 
Direct: +46 31 733 34 72
E-mail: ludde.jarpmyr@foffamily.se


Peter Nyborg

Sport & Client Manager   
Direct: +46 31 733 34 98
E-mail: peter.nyborg@foffamily.se


Malin Rönnholm

CFO
Direct: +46 31 733 34 78
E-mail: malin.ronnholm@foffamily.se